Krása a wellnessVe svatební den si každá nevěsta přeje být obzvlášť krásná. Chce být nejen okouzlující, ale zároveň se cítit a působit přirozeně.
K tomu nám může dopomoci návštěva kadeřnického, kosmetického, či vizážistického salonu. Některé salony nabízejí všechny tyto služby najednou.
Jako první je vhodné navštívit vizážistku a to ještě před tím, než si půjdete vybírat  svatební šaty. Vizážistka vám sdělí mnoho užitečných informací počínaje výběrem svatebních šatů, doplňků a konče volbou svatební kytice. Navrhne svatební účes v několika variantách a svatební líčení, přizpůsobené vašemu typu a tvaru obličeje. (pokračování)

 

Praha 1, Benediktská 4
Praha 4, K Podjezdu 9
Praha 5, Ženské domovy, Ostrovského 253/3
Praha 4, Budějovická 368/28
Praha 8 - Čimice, Vánkova 802/20
Praha 1, Truhlářská 12
Brno, Millenium center, Hybešova 42
Prah a 1, Revoluční 18
Praha 6, Žalanského 231/12a
Kounice, Kounice 50
, Brno a okolí, Blansko
Praha 4, Na Podkovce 270/4
Praha 5 Smíchov, Elišky Peškové 586/14
Znojmo, Chvalovice - Hatě 198
Praha 8, Binarova 1661
Jeneč u Prahy, Lidická 265
Praha 4, Ke Krči 42
Praha 5 - Smíchov,
Břeclav - Poštorná, Kovářská 3
Příkop 6, 602 00 Brno, IBC
Znojmo, Horní nám. 10

svatebni katalog 2014

NAD ŠÁLKEM ČAJE V ATELIÉRU NANAY
Málokterý salón, půjčovna či ateliér se svatebními a společenskými šaty se v Česku může pochlubit svou nadčasovostí a vyjimečností zároveň jako ateliér NANAY, ve kterém máte možnost pracovat s někým, kdo by mohl udávat trendy nejen v Česku, ale i za hranicemi. Naše redaktorka zavítala do dílny talentované návrhářky, která svým vkusem, tvorbou i celou svou osobností předčila dobu a je takříkajíc “napřed”!18. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA
v areálu PVA EXPO PRAHA – LETŇANY opět v poprázdninovém týdnu 5. a 6. září 2014.

Veletrh navazuje na jarní WORLD OF BEAUTY & SPA, kterého se účastnilo více než tři stovky vystavovatelů a za nimi přišlo rekordních dvacet tisíc návštěvníků. Na veletrhu se prezentuje několik set značek řady profesionální pleťové, tělové, vlasové i nehtové kosmetiky, přípravky pro wellness, spa, lázeňskou a hotelovou péči včetně profesionálního vybavení pracovišť v těchto oborech, výrobky pro obchod a finální spotřebitele.

 

>> reklama <<

Nabídka relaxačních masáží
v nově otevřeném Kadeřnictví
v Praze 4
, Viktorinová 3.
( 5 min od metra C,
parkování volné).
Olejové vonné masáže v kombinaci se shiatsu masážemi jsou vhodné pro všechny věkové skupiny, včetně těhotných žen,  zejména v posledních týdnech a dnech  před porodem. Masáže těhotných žen probíhají na zemi, na matraci (na futonu). Používá se kokosový, růžový, mandlový či jiný rostlinný olej za studena lisovaný spolu s éterickými oleji. těhotnými ženami. Vzdělání Sportovní masáže - akreditace Ministerstva zdravotnictví, shiatsu škola, aromaterapie, reflexní ploska nohy,atd.
Věra Vačkářová- objednávky a informace 721 734 816

 

svatebni.cz - kosmetika Capri

samui-spa